Юридична компанія «ПІК»

Адвокат по поверненню боргів

Борги стають причиною краху бізнесу і руйнують сім’ї, «вбивають клин» в міцну дружбу і перешкоджають розвитку корисних комерційних проектів. Коли людина вам винна, але не повертає борг, це нітрохи не краще, ніж бути боржником самому.

В той же час, повернення грошей – це складне, але вирішуване завдання. У подібних ситуаціях допоможе адвокат по поверненню боргів. Діючи виключно в правовому полі, такий фахівець зможе використовувати необхідні важелі впливу на боржника. З великою ймовірністю, щоб повернути борг, навіть суду не знадобиться.

Юрист по стягненню боргів готовий працювати, як з громадянами, так і з юридичними особами. Результативність допомоги клієнту обумовлюється досвідом, постійною практикою і моніторингом судових прецедентів.

Як юрист по стягненню заборгованості починає роботу?

Обов’язковий етап роботи з клієнтом при будь-яких обставинах – це консультація. Бесіда з юристом може проходити не тільки в офісі юридичної компанії, але і по аудіо- або відеозв’язку (в месенджерах Viber, WhatsApp, Skype, Telegram).

Рада юридичної компанії «ПІК»

«Якщо ви в регіоні, консультація столичного адвоката буде особливо корисною. Апріорі такий фахівець накопичив досвід виходу з найрізноманітніших ситуацій».

Консультація юриста по поверненню боргу дозволяє:

 • відповісти на питання, чи можна в принципі повернути гроші в цій конкретній ситуації;
 • отримати уявлення про можливі фінансові витрати і ризики;
 • дізнатися про те, який шлях має пройти (пред’явлення претензії, суд, виконавче провадження).

Що входить в послуги адвоката по поверненню дебіторської заборгованості та боргів фізичних осіб?

Специфіка роботи адвоката залежить від того, ким є кредитор (стягувач), і хто позичальник (боржник). Алгоритми роботи з громадянами та юридичними особами відрізняються, але базуються на загальних принципах.

Щоб досягти необхідного результату, адвокат по поверненню боргу:

 • аналізує документ, на підставі якого можна вимагати повернення боргу (кредитний договір, боргову розписку, договір поставки або надання послуг і так далі);
 • проводить переговори з боржником, відправляє претензію, готує і подає позов до суду;
 • оцінює майно боржника (при необхідності – проводить пошук), піклується про попередження перекладу даного майна на третіх осіб шляхом подання клопотання про накладення арешту;
 • супроводжує виконавче провадження.

Що входить в компетенцію юриста за борговими та іншим розписках?

За юридичною суттю розписка є документ, що підтверджує фактичну передачу грошей або майна згідно з договором. Саме боргова розписка підтверджує факт передачі грошей згідно з умовами договору позики.

Важливо! Найчастіше окремо договору позики між фіз. особами не оформляється. Розписка – єдиний документ, який можна використовувати як доказ.

Рада юридичної компанії «ПІК»

«Якщо ви хочете стягнути борг на підставі розписки, почніть з правової експертизи даного документа у досвідченого адвоката».

Якщо юрист по боргах вважатиме розписку належним доказом, тоді можна приступати до повернення боргу за загальною схемою, яка згадувалася раніше.

Які особливості має стягнення боргів з контрагентів адвокатом?

При наявності дебіторської заборгованості важливо зрозуміти, наскільки серйозно ця проблема впливає на життєдіяльність компанії. Накопичення критичної заборгованості за договорами з контрагентами (партнерами, клієнтами, постачальниками і так далі) – це фактор, який може повністю заблокувати роботу компанії, не кажучи про можливість розвитку.

Адвокат в процедурі стягнення боргу з юридичної особи бере на себе роль медіатора, який пропонує ряд можливостей для погашення боргу з взаємною вигодою. Не виключається варіант стягнення проблемної заборгованості в претензійно-позовному порядку. Свою специфіку має повернення грошових коштів в тому випадку, коли підприємство боржник ініціювало процедуру банкрутства або ліквідації.

Підсумок:

За повний і навіть часткове повернення боргу варто поборотися. Хороший адвокат здатний запропонувати прийнятні варіанти вирішення проблеми. Виходячи з практики, витрати на кваліфіковане юридичне супроводження виправдовують себе. Тим більше, в разі суду всі ці витрати змушений буде покрити боржник.

Адвокат по поверненню боргів простежить за всіма важливими нюансами в справі, починаючи правильним складанням документів і закінчуючи взаємодією з виконавчими службами в ході примусового виконання рішення суду. При цьому орієнтири в роботі адвоката залишаються незмінними – суворе дотримання закону і інтересів клієнта.Оставить заявку

Постав запитання прямо зараз

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Внимательно подошли к решению проблемы. Огромное спасибо Илоне. Проблема решена, буду рекомендовать всем знакомым.

  thumb Светлана Садыкова
  08.12.2021

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

Коментарі

Залишити коментар

Залишити відповідь
З Вами зв'яжеться експерт компанії “ПІК”


  Натискаючи кнопку «Зв'язатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн