Юридична компанія «ПІК»

Послуги по стягненню боргів

У ролі боржника може виявитися колишній роботодавець або партнер по бізнесу, близький родич або платник аліментів – батько спільної дитини. Боржників об’єднує одна якість – впевненість в можливості уникнути сплати боргу.

Похитнути таку впевненість можна в тому випадку, коли стягнення боргу з фізичної особи здійснюється за підтримки кваліфікованого адвоката. Сам стягувач (позикодавець, кредитор) не здатний використовувати такий інструментарій правових засобів як адвокат.

Стягнення боргів з фізичних осіб – це окремий напрямок юридичної практики. Стягувачі, які наполегливо відстоюють свої інтереси при підтримці юриста, зі значною ймовірністю приходять до бажаного результату.

Які законні методи і алгоритми стягнення боргів використовуються?

Методи, застосовувані адвокатами і колекторами, розмежовуються. Адвокати діють в рамках правового поля, використовуючи інструменти, які не обмежують честь і гідність боржника.

Серед методів юридичної роботи з боржником:

 • досудове стягнення заборгованості шляхом проведення переговорів;
 • відправка боржникові претензії;
 • повернення боргу в ході реалізації процедури банкрутства (з 2018 року в Україні введена процедура банкрутства фіз. особи);
 • подача позову до суду;
 • примусове стягнення боргу за виконавчими документами (виконавчим листом, судовим наказом, виконавчого напису нотаріуса).

Важливо! При наявності повноцінної юридичної підтримки більшість проблем з боргами вирішуються позасудовими методами.

Як реалізується процедура стягнення боргу примусово за рішенням суду?

На підставі рішення суду стягувач має право отримати виконавчий лист, з яким слід звернутися до державної виконавчої служби або до приватному виконавцю.

Рада юридичної компанії «ПІК»

«Пускати на самоплив виконавче провадження після відкриття небажано. Доручіть адвокату взаємодію з виконавцями для досягнення результату!»

До відома! Стягнення заборгованості за рішенням суду в ході виконавчого провадження відрізняється перевагами в зв’язку з наявністю спеціальних засобів впливу на боржника в рамках закону. Наприклад, через постанову виконавця або через ухвалу суду за клопотанням виконавця накладається арешт на майно, обмежуються права боржника: на водіння ТЗ, на виїзд за кордон, на користування зброєю і так далі.

Які корисні послуги клієнтам по стягненню боргів надає адвокат?

При будь-якому алгоритмі повернення боргу для стягувача будуть корисними наступні послуги:

 • Оцінка матеріального стану боржника, пошук майна і банківських рахунків.
 • Аналіз документів, на підставі яких виникає право вимоги заборгованості (кредитного договору, договору позики і так далі).
 • Розробка документів з урахуванням особливостей ситуації (претензії, позовної заяви, клопотання про забезпечення позову, заяви про відкриття виконавчого провадження і так далі)
 • Представництво інтересів стягувача в суді, виконавчій службі, в переговорах з боржником.

Важливо! Стягнення заборгованості з боржника проходить більш результативно в разі постійного консультативного супроводу досвідченого адвоката.

Якщо стягнення боргів проходить за підтримки адвоката, то яка буде вартість?

Кожному клієнту після консультації пропонується перелік послуг, який буде доцільний в конкретній ситуації. На ці окремі послуги встановлена ​​фіксована вартість.

Рада юридичної компанії «ПІК»

«Питання виправданості витрат можна вирішити безпосередньо на консультації. Головні фактори при цьому – сума боргу і матеріальне становище боржника».

Ми можемо бачити, наскільки поширена така процедура, як стягнення заборгованості, Київ тому не виключення. Значення при цьому має наявність релевантних кейсів у компанії, в яку звертається клієнт, і конкретно у адвоката, що здійснює представництво інтересів. Парламентом постійно вживаються поправки в закони, Верховним Судом створюються прецеденти. І в цьому слід бездоганно орієнтуватися.

Підсумок:

Стягнення боргу з фізичної особи – цілком можна вирішити завдання при наявності хорошого юридичного супроводу. Йдеться про застосування виключно законних засобів і механізмів.

Якщо до справи залучається кваліфікований і постійно практикуючий адвокат, він з майже стовідсотковою гарантією знайде зачіпки для впливу на боржника. При наявності боргу в значному розмірі витрати на адвокатську допомогу цілком виправдані. Тим більше, вигравши справу в суді, можна витребувати ці витрати у боржника.Оставить заявку

Постав запитання прямо зараз

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Внимательно подошли к решению проблемы. Огромное спасибо Илоне. Проблема решена, буду рекомендовать всем знакомым.

  thumb Светлана Садыкова
  08.12.2021

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

Коментарі

Залишити коментар

Залишити відповідь
З Вами зв'яжеться експерт компанії “ПІК”


  Натискаючи кнопку «Зв'язатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн